Pokoje

1. pokoj

Popis: dvoulůžkový pokoj k ubytování pro dvě osoby s možností přistýlky pro děti. Pokoj obsahuje 2 lůžka, poličku nad postelí, noční stolek, 1x LCD televizor, 1x SET-TOP-Box, 2x dálkový ovladač, 1x velká šatní skříň, ramínka na oblečení, vlastní koupelnu (sprchový kout, umyvadlo, věšák, 2x ručník, fén na vlasy, WC). Možnost oddělených lůžek.

2. pokoj

Popis: dvoulůžkový pokoj pro ubytování pro dva s možností přistýlky. Pokoj obsahuje 2 lůžka, poličku nad postelí se dvěmi nočními lampičkami, noční stolek s jedním šuplíkem, 1x LCD televizor, 1x SET-TOP-Box, 2x dálkový ovladač, 1x velká šatní skříň, ramínka na oblečení, vlastní koupelnu (sprchový kout, umyvadlo, věšák, 2x ručník, fén na vlasy, WC).

3. pokoj

Popis: čtyřlůžkový pokoj pro ubytování pro dva s možností přistýlek (2 rozkládací křesla). Pokoj obsahuje 2 lůžka, 2x noční stolek s jedním šuplíkem, 1x LCD televizor, 1x SET-TOP-Box, 2x dálkový ovladač, malý konferenční stolek, dvě křesla, 1x velká šatní skříň, ramínka na oblečení, vlastní koupelnu (sprchový kout, umyvadlo, věšák, 2x ručník, fén na vlasy, záchod).

4. pokoj

Popis: stylový třílůžkový pokoj pro ubytování pro dvě osoby s možností přistýlky. Pokoj má 2 postele, poličku nad postelí, noční stolek s jedním šuplíkem, 2x malý stolek, 1x LCD televizor + dálkový ovladač, 1x SET-TOP-Box + dálkový ovladač, 1x velká šatní skříň, ramínka na oblečení, vlastní koupelnu (sprchový kout, zrcadlo, polička u zrcadla, umyvadlo, věšák, 2x ručník, fén na vlasy, WC).

5. pokoj

Popis: komfortní dvoulůžkový pokoj pro ubytování pro dva s možností přistýlky. Tento pokoj má 2x postel, noční stolek, 1x malý konferenční stolek, 1x křeslo, 1x LCD televizor + dálkový ovladač, 1x SET-TOP-Box + dálkový ovladač, 1x velká šatní skříň, ramínka na oblečení, vlastní koupelnu (sprchový kout, zrcadlo, polička u zrcadla, umyvadlo, věšák, 2x ručník, fén na vlasy, WC). Možnost oddělených lůžek.

Copyright © 2010 - 2021  |  Penzion Hájovna U Dubu
Všechna práva vyhrazena

» Cookies  |  » Odkazy  |  WebDesign: Jan Weisgerber